Δευτέρα 4 Νοεμβρίου 2019

ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΕ Αίολος Ταύρος: 0-3(Γυναίκες)

Νίκη για την ομάδα μας στα πλαίσια της τέταρτης αγωνιστικής του πρωταθλήματος γυναικών κόντρα στην ομάδα της Δραπετσώνας με σκορ 0-3. Και στα τρία σετ η ομάδα μας ήταν ανώτερη του αντιπάλου με αποτελεσματικές ενέργειες σε άμυνα και επίθεση. Με όπλο για έναν ακόμα αγώνα το δυνατό σέρβις τα κορίτσια μας κατέκτησαν τους 3 βαθμούς της νίκης με αναλυτικό σκορ των σετ: 20-25, 23-25 και 17-25.

Ευχόμαστε καλή συνέχεια στην ομάδα της Δραπετσώνας.

Πολύ καλή η διαιτησία των κκ Γεωργιάδη, Κούτσουλα και Καλούρα.

ΔΑΣ Δραπετσώνας: Καλόβολος(Προπονητής), Χατζηνικολάου Ν., Μάτσαλη Φ., Δαμίγου Μ., Μοίρα Α., Καρκατζούλη Α., Ιωάννου Ι., Μιχαλοπούλου Φ., Πατσιμά Σ., Λορέντζου Μ., Γκόφα Σ., Λαλούση Ε., Χαλατσάκου Μ., Γιαννούλη Τ., Ράλλη Μ.

ΑΕ Αίολος Ταύρος: Παπαθανασίου(Προπονητής), Σταυροπούλου Α., Δούκα Σ., Καστρή Κ., Τζώρτζη Ι., Τριανταφυλλίδου Φ., Χασιώτη Κ., Χριστοπούλου Μ., Αδαμοπούλου Μ., Σαρατσοπούλου Κ., Χατζηγιαννίσογλου Ι., Βελλίνη Π., Τσόκου Ε., Μαστρογιάννη Α., Φλώρου Ε.